Praca & Kariera

Praca & Kariera

"Naszym największym atutem są nasi pracownicy: tylko z właściwymi ludźmi na właściwym miejscu możemy zagwarantować wysoki poziom naszych usług i osiagnąć sukces" - Thomas Baumgartner (Prezydent Fercam AG)

Wraz ze stałym rozwojem firmy, poszukujemy zmotywowanych, otwartych na współpracę, dynamicznych, odpowiedzialnych i komunikatywnych kandydatów, którzy będą silnie zorientowani na obsłudze klienta oraz oferowaniu i realizowaniu usług na najwyższym poziomie.

Praca w Fercamie jest emocjonująca, dynamiczna i zróżnicowana. Tysiące pracowników w licznych oddziałach w Europie i Afryce Północnej dają każdego dnia z siebie wszystko aby usatysfakcjonować klientów. Pracując u nas, można realizować swoje ambicje zawodowe.

Firma została założona w 1949 roku jako lokalne przedsiębiorstwo transportowe. Z biegiem czasu, rozrosła się do międzynarodowego koncernu logistycznego z wieloma spółkami "córkami". Obecny rozwój firmy idzie w parze z rosnącymi wymogami rynkowymi w branży logistycznej.

Dynamika oraz stała ekspansja oferują naszym pracownikom stały rozwój zawodowy jak i aktywny wkład w rozwój firmy.
Mimo międzynarodowego charakteru firmy, Fercam pozostał firmą rodzinną z transparentnym przekazywaniem informacji oraz rodzinną atmosferą w biurach i między nimi.

Nasze wakaty możecie Państwo znaleźć tutaj
Siedziba Warszawa

ul. 11-Listopada 18
05-825 Grodzisk Mazowiecki
Tel: +48 (0)22 755 64 79

Faks: +48 (0)22 755 41 76
warszawa@fercam.com